مقالات

متداول ترین مشکلات خودرو با قطعات مرسدس بنز

متداول ترین مشکلات خودرو با قطعات مرسدس بنز

هر وسیله نقلیه ای دارای تعدادی خرابی است که به قدری مکرر رخ می دهد که می توانیم در مورد آمار صحبت کنیم. مرسدس بنز نیز از این قاعده مستثنی نیست. از این رو از دارندگان خودروهای فعلی و بالقوه خودروهای این برند دعوت می‌کنیم تا با لیست ایرادات آشنا شوند تا بدانند برای چه چیزی باید آماده باشند و از چه مواردی اجتناب کنند.

در این مقاله به برخی از مشکلات اصلی که در مدل‌ها با آن مواجه می‌شویم نگاه می‌کنیم:

کلاس E
کلاس C
کلاس S
ML-Class
SLK-Class
CLK-Class
کلاس CLS
کلاس GL
کلاس G
با وجود شهرت بحث برانگیز، مرسدس بنز در بازار محبوب است. سازنده هنوز اکثر عیوب را برطرف می کند و دستگاه کلاس تجاری تقاضای زیادی دارد. همه به لطف راحتی، ایمنی و تجهیزات است که در سطح بالایی قرار دارد. اما آیا این مزایا آنقدر بیشتر است که بتوانید چشمان خود را روی منفی ها ببندید؟ در این مقاله، مطمئناً می توانید مزایا و معایب یک وسیله نقلیه را بسنجید. اطلاعات دریافتی به شما کمک می کند تا هنگام خرید دچار اشتباه نشوید و همچنین هوشیار باشید برای خرابی های احتمالی تا در صورت بروز کوچکترین تظاهرات در اسرع وقت نسبت به رفع آنها اقدام کنید.

زنگ زدگی بر مرسدس بنز و قطعات آن
یکی از مشکلات اصلی خودروهای مرسدس بنز زنگ زدگی قطعات OEM مختلف آن است. و این دقیقا همان مشکلی است که اجتناب از آن واقعاً دشوار است. به عنوان مثال، مرسدس بنز 240D قدیمی که در آن زمان خودرویی نسبتا بادوام به حساب می آمد، مستعد خوردگی بود. حتی مواردی وجود داشت که قسمت پایینی خودرو کاملاً زنگ زده بود و امکان مشاهده سطح جاده در حین رانندگی وجود داشت.

مدل های جدیدتر مرسدس بنز هنوز مشکل زنگ زدگی دارند. با این حال، می توان آن را تا حد ممکن با استفاده از یک پوشش ضد خوردگی حذف کرد. هنگام خرید خودروی دست دوم، خوردگی را فراموش نکنید. ما به شما توصیه می کنیم بدون نقص اطلاعات عیب یابی کامل را از فروشنده بخواهید یا حتی بهتر است با هم به سرویس خودرو مراجعه کنید تا عیب یابی مرسدس جلوی چشمان شما انجام شود.

اگر قصد دارید زنگ زدگی را بررسی کنید، توصیه می کنیم قطعات مرسدس بنز را در نظر بگیرید:

قوس ها،
تنه،
ضربه گیر،
آستانه ها
مکان مهم دیگری که باید ابتدا زنگ زدگی را بررسی کنید، پشت پلاک است. پلاک را بردارید و این قطعه مرسدس بنز را از نظر زنگ زدگی بررسی کنید. همچنین به گلگیرهای عقب و جلو نزدیک قوس ها دقت کنید. عایق صوتی آنها با گذشت زمان پرواز می کند و خاک و معرف های جاده شروع به نفوذ به زیر آن می کنند. همه اینها می تواند باعث ایجاد کانون های خوردگی در مکان هایی شود که برای یک بازرسی گذرا نامرئی است.

خرابی های عمده مرسدس بنز و قطعات OEM آن

از دیگر مشکلات قطعات مرسدس بنز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پایه های موتور. هدف اصلی پایه های موتور از بین بردن تظاهرات لرزش در داخل خودرو و همچنین از بین بردن “لگدها” و ضربه ها است. به طور معمول، پایه های موتور در مرسدس بنز با روغن پر می شود. به عنوان یک قاعده، پس از طی مسافت 100000-150000 کیلومتر، پایه های موتور به دلیل از دست دادن روغن نیاز به تعویض دارند. در صورت خرابی تکیه گاه های بالش، لرزش به قسمت سرنشینان و به فرمان منتقل می شود. هزینه چنین قطعات مرسدس بنز به صورت آنلاین نسبتا کم است و روند تعمیر پایه های موتور می تواند تا 3 4 ساعت طول بکشد.
نقص در سیستم تعلیق و فرمان. قطعات OEM مرسدس بنز خیلی زودتر از آنچه شرکت پیش بینی می کند فرسوده می شود. اگر یک خودروی مرسدس بنز با مسافت پیموده شده بیش از 160000 کیلومتر را از نظر وضعیت کلی آن بررسی کنید، به احتمال زیاد، نقص در سیستم تعلیق شناسایی می شود. بنابراین، ما قویاً توصیه می کنیم قبل از خرید مرسدس بنز با مسافت پیموده شده بیش از 160000 کیلومتر، وضعیت خودرو را به طور کامل بررسی کنید.
مشکلات انتقال گیربکس 5 سرعته اتوماتیک نسبتا قابل اعتماد است. در حالی که گیربکس اتوماتیک به خودی خود در برابر مشکلات مختلف مقاوم است، اما نقص در اتصال 13 پین و مشکلاتی در بدنه سوپاپ وجود دارد. نکته خوب این است که تعمیر مشکلات دیتای مرسدس بنز بدون حذف خود گیربکس اتوماتیک رخ می دهد و در صورت خرید آنلاین قطعات نسبتاً ارزان است.
ما فقط معمولی ترین مشکلاتی را که توسط تعداد زیادی از مالکان خودرو ذکر شده است نام برده ایم. البته لیست را می توان در هر مورد با توجه به سبک رانندگی، آب و هوا، کیفیت جاده و بسیاری عوامل دیگر ادامه داد. نقص در مهر و موم دریچه سقف، مشکلات کمک فنر و بسیاری موارد دیگر وجود دارد. در میان کاستی ها، حتی ویژگی طراحی جلوپنجره مرسدس نیز ذکر شده است که به دلیل آن، در هنگام رانندگی فعال، ترک های ناخوشایند به سرعت ظاهر می شوند.

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به طور منظم برای تشخیص پیشگیرانه اقدام کنید و با مسئولیت پذیری قطعات یدکی مرسدس بنز و مواد مصرفی را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که با خرید آنلاین قطعات مرسدس بنز در PartSouq می توانید وضعیت مناسب خودرو خود را با قیمت های مناسب حفظ کنید.

متداول ترین مشکلات خودرو با قطعات متداول مرسدس بنز

آیا نگهداری مرسدس بنز گران است؟
در مقایسه با سایر خودروها، مرسدس بنز قیمت خدمات گران تری برای قطعات خود دارد. با این حال می توان با انتخاب خرید اینترنتی قطعات مرسدس بنز در هزینه ها صرفه جویی کرد.

آیا می توانید از قطعات پس از فروش در مرسدس بنز استفاده کنید؟
PartSouq استفاده از قطعات جانبی مرسدس را توصیه نمی کند زیرا خطر شکستگی بسیار زیادی وجود دارد. فقط قطعات OEM مرسدس را به صورت آنلاین خریداری کنید و در هزینه خود صرفه جویی کنید و محصولی با کیفیت دریافت کنید.

قطعات مرسدس بنز کجا ساخته می شوند؟
امروزه قطعات OEM برای مرسدس بنز در آلمان در کارخانه اشتوتگارت-اونترتورکیم تولید می شود.

OEM Mercedes به چه معناست؟
OEM به معنای “تولید کننده تجهیزات اصلی” است. با خرید اینترنتی اینگونه قطعات یدکی مرسدس، مطمئناً گارانتی باکیفیت دریافت خواهید کرد.

برای اطلاعات بیشتر با تیم ما تماس بگیرید. شماره تماس: 47951 021

منبع: Most Frequent Car Predicaments with Mercedes-Benz Parts

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *