همیشه یک قدم جلوتر باشید

درباره شرکت مهندسی سازه کاران صنعت

شروع فعالیت : 1377

شرکت مهندسی سازه کاران صنعت

تیم تحقیق و توسعه در کنار خودرو سازی به ساخت قطعات یدکی افتر مارکت های خودرویی، تولید قطعات پرسی، انواع تجهیزات فروشگاهی، انواع ابزار و یراق و… پرداخته است و با تلفیق تکنولوژی و تجربه، سابقه ی خوبی را برجای نهاده است. حضور پرسنل با تجربه ، فنی و کار آزموده بزرگترین سرمایه ی ما بوده و به آن افتخار میکنیم. داشتن گواهینامه IATF:2016، تعدد و انواع ماشین الات صنعتی و همچنین سابقه طولانی در امر تولید، چنین جایگاهی را برای شرکت مهندسی سازه کاران صنعت رقم زده است.
خدا را شاکریم که توانسته ایم برای 500 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم کار آفرینی کنیم و این یعنی اعتماد به جوان ایرانی و باور جمله ی ما میتوانیم

شرکت مهندسی سازه کاران صنعت فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات خودرو از سال 1377 آغاز و تا به امروز در تلاش است که بتواند تولید را در کشور ادامه دهد.
طراحی، نقشه کشی،مهندسی معکوس، ماشین کاری( فرز، تراش،سری تراش، فرز CNC، سنگ مغناطیس) پرس هیدرولیک، پرس ضربه ای، برش لیزر، برک CNC(دستگاه خم)، جوشکاری( نقطه جوش، پرس جوش، جوش CO2، جوش برق، جوش آرگون)، آبکاری( گالوانیزه و کروم) ، رنگ الکترواستاتیک و مونتاژ از جمله توانایی های شرکت سازه کاران صنعت به شمار می رود.
با توجه به وسعت کار صنعت خودرو، این سازمان رو به مجموعه سازی آورده است. لذا مفتخر است با اتکا به تیم مهندسی خود در حال حاضر ۳۴۰ مجموعه خودرویی تولید و تامین کننده خودرو ساز های بزرگ باشد.
1370
تاریخ تاسیس
840
مجموعه همکاران
150
تعداد پرسنل
2021
گواهینامه IATF

معرفی تصویری

برای شناخت بیشتر از مجموعه ویدئو های زیر را بررسی کنید.
پخش ویدیو

ویدئو معرفی شرکت مهندسی سازه کاران صنعت

در این ویدئو سعی کرده ایم تصاویری از بخش تولید این مجموعه را با شما همراهان عزیز به اشتراک بگذاریم. 

پخش ویدیو

ویدئو معرفی کارخانه

در این اسلاید شو، به معرفی مجموعه سازه کاران صنعت پرداخته ایم.